TalesCon

  • web
  • social
  • video

TalesCon Web
SEO Uyumlu Yazılımlar.

TalesCon’un tecrübeli ekibi; temel web site yazılımı başta olmak üzere, mobil uyumlu web yazılım geliştirme, web site kurulumu, ihtiyaca özel web site tasarımı, kullanıcı arayüz yazılımları gibi birçok konuda çözümler üretmektedir.

Hız, değer, kalite, güvenlik. Tüm bunlar yazılım ekibimizin önemsediği özellikler. Ürettiğimiz web siteleri, ziyaretçi trafiğini her geçen gün daha da artırmayı hedefleyen unsurlardan oluşmaktadır. Kişiye ya da kuruma özel web yazılım hizmeti veren şirketimiz, “en iyisini bulmak” adına tüm ihtiyaçlarınızı dinliyor ve talepleriniz doğrultusunda size en uygun web adresini oluşturmaya çalışıyor.

Kişisel markalaşma sürecinin olmazsa olmazı hâlini alan, kişisel ve kurumsal markalara özel hazırladığımı web siteleri SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur.

Amacımız öncelikli olarak teknolojiyi işe dönüştürmektir. Bu minvalde verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdadır:

  • Strateji belirliyor, web tasarım ve web yazılım geliştiriyor, içerik üretiyor, süreci yönetiyor, dijital dünyada sadece web sitesi ile sınırlı kalmadan, 360 derece hizmet veriyoruz.
  • Kurumsal veya kişisel web siteleri, E-ticaret siteleri veya özel yazılım projeleri yapıyoruz.
  • Dijital dönüşümünüzü gerçekleştiriyor SEO ve danışmanınız oluyoruz.
  • Web sitenizin arama motorlarında daha iyi konumda listelenmesi için doğal ve yenilikçi tekniklerle periyodik güncellemeler yapıyoruz.
WEB YAZILIM HİZMETLERİ

WEB TASARIMI

daha fazla gör
REKLAM FİLMİ ÇEKİMLERİ

PRODÜKSİYON

daha fazla gör
DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

İTİBAR YÖNETİMİ

daha fazla gör
GOOGLE - FACEBOOK - YOUTUBE

MARKETING

daha fazla gör
This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy